
112 ₴
95,20 ₴
Практичний і легкий аксесуар для побутових потреб та розваг. М'який поролон забезпечує делікатний контакт із поверхнями, а ергономічна форма робить користування зручним і без зайвих зусиль.
Відмінно підходить для простих господарських робіт, миття та активного відпочинку. Універсальний помічник у домі, на дачі або в дорозі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | A-Toys |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 40 |
| Вага (кг) | 0,04 |
| Вага в упаковці, кг | 0,04 |
| Вага, г | 40 |
| Вага | 0,04 кг |
| Вид | Бластери |
| Тип іграшки | Помпове |
| Висота в упаковці (см) | 28 |
| Вік | від 3 років |
| Висота (см) | 28 |
| Глибина в упаковці (см) | 4 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 4 |
| Категорія товару | Дитяча зброя |
| Кількість штук в упаковці (ящику) | 30 |
| Матеріал | комбіновані матеріали |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Стать | Хлопчик |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Розмір | 28х4х4 см |
| Розміри паковання | 28х4х4 см |
| Країна реєстрації | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тематика | Розважальні |
| Тип | Помпове |
| Тип боєприпасів | Водяна зброя |
| Колір | 0,04 |
| Ширина (см) | 4 |
| Ширина в пакованні (см) | 4 |