
94 ₴
Яскрава та продумана пірамідка допомагає дитині розвивати дрібну моторику, координацію рук і очей, а також логічне мислення. Гра стимулює дослідження форм та кольорів у безпечному ігровому форматі.
Ідеальний вибір для батьків, які шукають просту та корисну іграшку для раннього розвитку дитини.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tigres |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пірамідка |
| Упаковка | |
| Упаковка | Сітка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 100 |
| Вага (кг) | 0,1 |
| Вага в упаковці, кг | 0,1 |
| Вага, г | 100 |
| Вага | 0,1 кг |
| Висота в упаковці (см) | 7 |
| Вік | від 1 року |
| Висота (см) | 7 |
| Вікова група | Від 1 року |
| Глибина в упаковці (см) | 7 |
| Дитячий вік | від 1 року |
| Довжина (см) | 7 |
| Категорія товару | Кубики та пірамідки |
| Кількість деталей | 8 |
| Кількість деталей (шт.) | 8 |
| Кількість предметів у наборі | 8 |
| Матеріал | полімерні матеріали |
| Розмір | 7х7х24 см |
| Розміри паковання | 7х7х24 см |
| Країна реєстрації | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тематика | Розвиваючі |
| Колір | 0,1 |
| Ширина (см) | 24 |
| Ширина в пакованні (см) | 24 |