
302 ₴
256,70 ₴
Колекція чарівних фігурок створена, щоб оживити будь-яку історію: від казкових пригод до фантастичних сцен з улюблених ігор. Кожна фігурка має виразний образ і деталі, що роблять її впізнаваною і бажаною для гри чи виставки.
Такий набір стане приємним сюрпризом для дітей та любителів колекцій — він легко піднімає настрій і додає грі нових можливостей. Подаруйте радість творчості та нові пригоди з фігурками LABUBU.
"| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | G Y |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Упаковка | |
| Упаковка | Коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 220 |
| Вага (кг) | 0,22 |
| Вага в упаковці, кг | 0,22 |
| Вага, г | 220 |
| Вага | 0,22 кг |
| Тип іграшки | Набір |
| Висота в упаковці (см) | 25 |
| Вік | від 3 років |
| Висота (см) | 25 |
| Глибина в упаковці (см) | 4 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 4 |
| Категорія товару | Герої з мультфільмів |
| Комплект постачання | герой -8 шт |
| Комплектація | герой -8 шт |
| Матеріал | комбіновані матеріали |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Стать | Для всіх |
| Стать дитини | Для всіх |
| Розмір | 25х4х23 см |
| Розміри паковання | 25х4х23 см |
| Країна реєстрації | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тематика | Кіно та мультфільми |
| Тип | Набір |
| Колір | 0,22 |
| Ширина (см) | 23 |
| Ширина в пакованні (см) | 23 |