
128 ₴
108,80 ₴
Мила та функціональна ручка у вигляді єдинорога, що дарує приємні тактильні відчуття під час натискання та легко відволікає від напруги. Поєднання практичності письмового приладдя й антистресової іграшки робить її чудовим супутником для навчання, роботи або домашнього відпочинку.
Підійде як приємний і несподіваний подарунок для друзів, колег або дітей — маленька річ, яка дарує усмішку. Чудовий вибір для тих, хто цінує поєднання корисного та милих дрібниць.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | G Y |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 40 |
| Вага (кг) | 0,04 |
| Вага в упаковці, кг | 0,04 |
| Вага, г | 40 |
| Вага | 0,04 кг |
| Тип іграшки | Антистрес |
| Висота в упаковці (см) | 20 |
| Вік | від 3 років |
| Висота (см) | 20 |
| Глибина в упаковці (см) | 5 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 5 |
| Категорія товару | Лизуни та приколи |
| Матеріал | комбіновані матеріали |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Розмір | 20х5х5 см |
| Розміри паковання | 20х5х5 см |
| Країна реєстрації | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Антистрес |
| Упаковка | Пакет |
| Колір | 0,04 |
| Ширина (см) | 5 |
| Ширина в пакованні (см) | 5 |