



724 ₴
615,40 ₴
Яскравий та інтерактивний набір, який перетворює звичайну гру на захопливу пригоду з рухомими трасами. Цей конструктор дає можливість створювати різноманітні схили та гірки, що розвивають уяву й логіку під час кожної збірки.
Ідеальний варіант для тих, хто шукає поєднання навчання та розваги: діти, які люблять конструювати, а також батьки і вихователі, що прагнуть стимулювати розвиток логіки, креативності та просторового мислення.
Подарунок, який надихає — чудовий вибір для домашніх і групових ігор, що дарує години цікавих експериментів і нових ідей для творчості.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | G Y |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 700 |
| Вага (кг) | 0,7 |
| Вага в упаковці, кг | 0,7 |
| Вага, г | 700 |
| Вага | 0,7 кг |
| Тип іграшки | Конструктор |
| Висота в упаковці (см) | 28 |
| Вік | від 3 років |
| Висота (см) | 28 |
| Глибина в упаковці (см) | 8 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 8 |
| Категорія товару | Інші конструктори |
| Кількість деталей | 40 |
| Кількість деталей (шт.) | 40 |
| Кількість предметів у наборі | 40 |
| Матеріал | комбіновані матеріали |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Розмір | 28х8х23 см |
| Розміри паковання | 28х8х23 см |
| Країна реєстрації | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тематика | Магнітний |
| Тип | Конструктор |
| Колір | 0,7 |
| Ширина (см) | 23 |
| Ширина в пакованні (см) | 23 |