



165 ₴
140,25 ₴
Яскравий творчий набір, що запрошує дітей у захопливу подорож створення великої мандали власними руками. Простий у використанні комплект розвиває уяву і дарує годинник приємної концентрації над витонченим орнаментом.
Ідеально для спільної творчості з батьками або друзями — робота над мандалою допомагає вчитися планувати композицію, поєднувати кольори та відточувати дрібну моторику.
Подаруйте дитині можливість створити свою велику мандалу — яскраву, унікальну і повну натхнення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Умняшка |
| Вікова група | Від 7 років |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 120 |
| Вага (кг) | 0,12 |
| Вага в упаковці, кг | 0,12 |
| Вага, г | 120 |
| Вага | 0,12 кг |
| Тип іграшки | Набір |
| Висота в упаковці (см) | 24 |
| Вік | від 7 років |
| Висота (см) | 24 |
| Глибина в упаковці (см) | 6 |
| Дитячий вік | від 7 років |
| Довжина (см) | 6 |
| Категорія товару | Набори для рукоділля |
| Комплект постачання | дерев'яні шпажки,акрил.пряжа |
| Комплектація | дерев'яні шпажки,акрил.пряжа |
| Матеріал | комбіновані матеріали |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Розмір | 24х6х16 см |
| Розміри паковання | 24х6х16 см |
| Країна реєстрації | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тип | Набір |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | 0,12 |
| Ширина (см) | 16 |
| Ширина в пакованні (см) | 16 |
| Мова | українська |