
133 ₴
113,05 ₴
Весела та практична іграшка для швидкої релаксації. М'яка морквина, що приносить посмішку і допомагає відволіктися від щоденного напруження. Ідеально підходить для дому, офісу або дитячої кімнати — створює приємний тактильний досвід і піднімає настрій.
Переваги:
Чудовий вибір для тих, хто цінує прості способи розслабитися, підняти настрій та привнести трохи гумору в буденні справи.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | A-Toys |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 160 |
| Вага (кг) | 0,16 |
| Вага в упаковці, кг | 0,16 |
| Вага, г | 160 |
| Вага | 0,16 кг |
| Тип іграшки | Антистрес |
| Висота в упаковці (см) | 5 |
| Вік | від 3 років |
| Висота (см) | 5 |
| Глибина в упаковці (см) | 5 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 5 |
| Категорія товару | Лизуни та приколи |
| Кількість штук в упаковці (ящику) | 12 |
| Матеріал | комбіновані матеріали |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Розмір | 5х5х17 см |
| Розміри паковання | 5х5х17 см |
| Країна реєстрації | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тематика | Розважальні |
| Тип | Антистрес |
| Колір | 0,16 |
| Ширина (см) | 17 |
| Ширина в пакованні (см) | 17 |