


181 ₴
153,85 ₴
Яскравий та привабливий хулахуп для активних тренувань і веселих ігор. Цей обруч легко стане частиною щоденного комплексу вправ, допомагаючи розвивати координацію, пластику рухів і загальну витривалість. Підійде для домашніх занять, прогулянок на свіжому повітрі та розваг з дітьми.
Обруч Бамсик №2 «Зіронька» — простий і ефективний спосіб зробити рух частиною щоденного життя.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bamsik |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 220 |
| Вага (кг) | 0,22 |
| Вага в упаковці, кг | 0,22 |
| Вага, г | 220 |
| Вага | 0,22 кг |
| Тип іграшки | Обруч |
| Висота в упаковці (см) | 2 |
| Вік | від 3 років |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота (см) | 2 |
| Глибина в упаковці (см) | 75 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 75 |
| Категорія товару | Фітнес, гімнастика |
| Матеріал | пластмаса, комбіновані матеріали |
| Матеріали | пластмаса, комбіновані матеріали |
| Розмір | 75х75х2 см |
| Розміри паковання | 75х75х2 см |
| Країна реєстрації | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тематика | Спортивні |
| Тип | Обруч |
| Колір | 0,22 |
| Ширина (см) | 75 |
| Ширина в пакованні (см) | 75 |