


174 ₴
147,90 ₴
Легкий і барвистий обруч із декоративною зірочкою, створений щоб додати яскравих емоцій під час тренувань та ігор. Підходить для домашніх занять, активних перерв і святкових розваг.
Зручний у використанні — легко опановується початківцями і дозволяє ускладнювати вправи для більш досвідчених користувачів.
М'який масажний ефект під час обертання підтримує тонус м'язів і сприяє релаксації після рухової активності.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bamsik |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 200 |
| Вага (кг) | 0,2 |
| Вага в упаковці, кг | 0,2 |
| Вага, г | 200 |
| Вага | 0,2 кг |
| Тип іграшки | Обруч |
| Висота в упаковці (см) | 2 |
| Вік | від 3 років |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота (см) | 2 |
| Глибина в упаковці (см) | 68 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 68 |
| Категорія товару | Фітнес, гімнастика |
| Матеріал | пластмаса, комбіновані матеріали |
| Матеріали | пластмаса, комбіновані матеріали |
| Розмір | 68х68х2 см |
| Розміри паковання | 68х68х2 см |
| Країна реєстрації | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тематика | Спортивні |
| Тип | Обруч |
| Колір | 0,2 |
| Ширина (см) | 68 |
| Ширина в пакованні (см) | 68 |