
147 ₴
Яскравий та дружній до дітей хулахуп, створений для рухливих ігор і перших кроків у світі спорту. Оригінальний дизайн у вигляді зірочки додає веселого настрою та стимулює фантазію.
Подарунок, який поєднує гру та розвиток:
Ідеальний вибір для сімейних ігор, ранніх спортивних занять та веселих тренувань на свіжому повітрі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bamsik |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,18 кг |
| Тип іграшки | Обруч |
| Вік | від 3 років |
| Вікова група | Від 3 років |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Категорія товару | Фітнес, гімнастика |
| Матеріал | пластмаса, комбіновані матеріали |
| Матеріали | пластик |
| Розмір | 53х53х2 см |
| Розміри паковання | 53х53х2 см |
| Країна реєстрації | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тематика | Спортивні |
| Тип | Обруч |