


239 ₴
203,15 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vladi Toys |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Упаковка | Коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 150 |
| Вага (кг) | 0,15 |
| Вага в упаковці, кг | 0,15 |
| Вага, г | 150 |
| Вага | 0,15 кг |
| Тип іграшки | Прикраси |
| Висота в упаковці (см) | 17 |
| Вік | від 3 років |
| Висота (см) | 17 |
| Глибина в упаковці (см) | 17 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 17 |
| Категорія товару | Різні набори для дитячої творчості |
| Комплект постачання | набір для декорування, клей, кабошони |
| Комплектація | набір для декорування, клей, кабошони |
| Матеріал | комбіновані матеріали |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Розмір | 17х4х17 см |
| Розміри паковання | 17х4х17 см |
| Країна реєстрації | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тип | Прикраси |
| Колір | 0,15 |
| Ширина (см) | 4 |
| Ширина в пакованні (см) | 4 |
| Мова | українська |