
311 ₴
264,35 ₴
Веселий та доброзичливий їжачок перетворює навчання у гру: сортування фігур розвиває дрібну моторику, логічне мислення та сприйняття кольорів. Яскравий дизайн привертає увагу малюка й заохочує до повторних ігор.
Іграшка створена, щоб бути простою у використанні та приємною на дотик. Вона мотивує дитину пробувати, експериментувати та радіти першим маленьким перемогам без зайвого ускладнення процесу.
Грай, вчися, відкривай світ разом із Їжачком!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | A-Toys |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сортер |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 270 |
| Вага (кг) | 0,27 |
| Вага в упаковці, кг | 0,27 |
| Вага, г | 270 |
| Вага | 0,27 кг |
| Тип іграшки | Сортер |
| Висота в упаковці (см) | 23 |
| Вік | від 18 місяців |
| Вікова група | від 18 місяців |
| Висота (см) | 23 |
| Глибина в упаковці (см) | 9 |
| Дитячий вік | від 18 місяців |
| Довжина (см) | 9 |
| Категорія товару | Сортери |
| Матеріали | пластик |
| Розмір | 23х9х15 см |
| Розміри паковання | 23х9х15 см |
| Країна реєстрації | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тематика | Розвиваючі |
| Колір | 0,27 |
| Ширина (см) | 15 |
| Ширина в пакованні (см) | 15 |