
414 ₴
351,90 ₴
Яскравий та захопливий набір для творчої гри, який перетворює звичайний простір на веселу трасу. Кольорові елементи легко поєднуються між собою, створюючи різноманітні маршрути й сюжетні сцени для улюблених іграшок.
Гра з таким конструктором стимулює фантазію та допомагає дитині навчитися планувати свої дії. Складні та прості конфігурації змінюються за бажанням, що робить гру цікавою знову й знову.
Чудовий варіант для домашніх ігор і подарунків, що надихає на створення нових пригод і тренує основні навички дитини.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bamsik |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 800 |
| Вага (кг) | 0,8 |
| Вага в упаковці, кг | 0,8 |
| Вага, г | 800 |
| Вага | 0,8 кг |
| Тип іграшки | Конструктор |
| Висота в упаковці (см) | 18 |
| Вік | від 3 років |
| Висота (см) | 18 |
| Глибина в упаковці (см) | 18 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 18 |
| Категорія товару | Блокові конструктори |
| Кількість деталей | 33 |
| Кількість деталей (шт.) | 33 |
| Кількість предметів у наборі | 33 |
| Матеріал | пластмаса, комбіновані матеріали |
| Матеріали | пластмаса, комбіновані матеріали |
| Розмір | 18х18х33 см |
| Розміри паковання | 18х18х33 см |
| Країна реєстрації | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тематика | Розвиваючі |
| Тип | Конструктор |
| Упаковка | Пакет |
| Колір | 0,8 |
| Ширина (см) | 33 |
| Ширина в пакованні (см) | 33 |