

364 ₴
309,40 ₴
Оживіть пригоди та історії завдяки цій інтерактивній фігурці динозавра, яка видає реалістичні звуки та мерехтить під час гри. Вона додає грі динаміки й робить улюблені сценки ще яскравішими.
Ідеальна для творчих ігор і колекціонування — фігурка стимулює уяву, допомагає створювати сюжетні лінії та підтримує інтерес під час довготривалих ігор. Її легко взяти з собою в подорож або використовувати в рольових постановках.
Ця фігурка стане чудовим подарунком для тих, хто захоплюється доісторичними істотами та інтерактивними іграшками. Вона додає грі емоцій і надовго захоплює увагу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | A-Toys |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Динозавр |
| Упаковка | |
| Упаковка | Коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 280 |
| Вага (кг) | 0,28 |
| Вага в упаковці, кг | 0,28 |
| Вага, г | 280 |
| Вага | 0,28 кг |
| Тип іграшки | Динозавр |
| Висота в упаковці (см) | 21 |
| Вік | від 3 років |
| Висота (см) | 21 |
| Глибина в упаковці (см) | 22 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 22 |
| Елементи живлення | батарейка |
| Звуковитий ефекти | є |
| К-ть батарейок | 2шт*АА 1,5V (не в комплекті) |
| Категорія товару | Герої з мультфільмів |
| Матеріал | комбіновані матеріали |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Розмір | 22х10х21 см |
| Розміри паковання | 22х10х21 см |
| Світлові ефекти | є |
| Країна реєстрації | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тематика | Тварини |
| Тип елементів живлення | 2шт*АА 1,5V (не в комплекті) |
| Колір | 0,28 |
| Ширина (см) | 10 |
| Ширина в пакованні (см) | 10 |
| Елемент живлення | батарейка |
| Елементи живлення в комплекті | 2шт*АА 1,5V (не в комплекті) |