
137 ₴
Оригінальний і веселий комплект для ігор у воді та творчих сюжетів. Набір поєднує різноманіття форм і кольорів, щоб дарувати радість під час купання, рольових ігор чи декору.
М'які та гнучкі фігурки приємні на дотик, легко миються і витримують активну гру.
Ідеальний подарунок для маленьких дослідників світу під водою та для тих, хто любить створювати власні ігрові сцени.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | A-Toys |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 100 |
| Вага (кг) | 0,1 |
| Вага в упаковці, кг | 0,1 |
| Вага, г | 100 |
| Вага | 0,1 кг |
| Тип іграшки | Набір |
| Висота в упаковці (см) | 20 |
| Вік | від 3 років |
| Висота (см) | 20 |
| Глибина в упаковці (см) | 5 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 5 |
| Категорія товару | Тварини та комахи |
| Кількість штук в упаковці (ящику) | 12 |
| Матеріал | комбіновані матеріали |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Розмір | 20х5х5 см |
| Розміри паковання | 20х5х5 см |
| Країна реєстрації | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тематика | Морські мешканці |
| Тип | Набір |
| Упаковка | Тубус |
| Колір | 0,1 |
| Ширина (см) | 5 |
| Ширина в пакованні (см) | 5 |