



386 ₴
328,10 ₴
Про гру: Доповнення до гри «Ширше Рота», призначене для сімейних зустрічей і компаній друзів. Окремо не продається та не є самостійною грою.
Коротко про правила: Гравці діляться на команди. Ваше завдання — одягнути загубник і спробувати вимовити якомога більше фраз із карток за 60 секунд, поки ваша команда намагається вгадати, що саме ви говорите. Сміх гарантовано — буде весело й шумно!
Тип гри: для вечірок і сімейних компаній
У наборі: 100 карток
Матеріал: ламінований картон
Виробник: Fun Games Shop, Україна
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fun Games Shop |
| Вікова група | Від 8 років |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 130 |
| Вага (кг) | 0.13 |
| Вага в упаковці, кг | 0.13 |
| Вага, г | 130 |
| Вага | 0,13 кг |
| Тип іграшки | Розважальна |
| Висота в упаковці (см) | 8 |
| Вік | від 8 років |
| Висота (см) | 8 |
| Глибина в упаковці (см) | 15 |
| Дитячий вік | від 8 років |
| Довжина (см) | 15 |
| Категорія товару | Настільні ігри |
| Кількість гравців | Від 4 до 16 |
| Комплект постачання | картки — 100 шт. |
| Комплектація | картки — 100 шт. |
| Кількість учасників | Від 4 до 16 |
| Матеріал | комбіновані матеріали |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Призначення | Для всієї родини |
| Розмір | 8х3х15 см |
| Розміри паковання | 8х3х15 см |
| Країна реєстрації | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тип | Розважальна |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | 0.13 |
| Ширина (см) | 3 |
| Ширина в пакованні (см) | 3 |
| Мова | українська |