







409 ₴
Готові до шаленої розваги? У цій грі вас чекають швидкі та неординарні випробування, де важливі не лише спритність і сила, а й кмітливість з краплинкою авантюризму. Чи зможете ви здивувати суперників та здобути славу, чи натомість почуєте: «Ну, гарна спроба!»?
Коротко про правила:
Перед кожним випробуванням гравці оцінюють свої сили та роблять ставки.
— Гравець з найслабшою ставкою вибуває з раунду.
— Той, хто зробив найсміливішу ставку, може здобути максимум балів.
Але якщо переоцінити себе та не впоратись — втратите очки!
У комплекті:
– 50 карток із завданнями
– 30 аркушів для підрахунку балів
– правила гри
Вік: від 12 до 99 років
Тип гри: сімейна, для компанії та вечірок
Тривалість гри: близько 30 хвилин
Кількість гравців: від 3 до 8 осіб
Матеріали: ламінований картон, папір
Виробник: Fun Games Shop, Україна
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fun Games Shop |
| Вікова група | Від 12 років |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 130 |
| Вага (кг) | 0,13 |
| Вага в упаковці, кг | 0,13 |
| Вага, г | 130 |
| Вага | 0,13 кг |
| Тип іграшки | сімейна, для компанії, для вечірки |
| Висота в упаковці (см) | 11 |
| Вік | від 12 років |
| Висота (см) | 11 |
| Глибина в упаковці (см) | 3 |
| Дитячий вік | від 12 років |
| Довжина (см) | 3 |
| Категорія товару | Настільні ігри |
| Кількість гравців | Від 3 до 8 |
| Комплект постачання | 50 карт, 30 листів для підрахунку балів, правила |
| Кількість учасників | Від 3 до 8 |
| Матеріал | ламінований картон, папір |
| Матеріали | ламінований картон, папір |
| Розмір | 11х3х14 см |
| Розміри паковання | 11х3х14 см |
| Країна реєстрації | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тип | сімейна, для компанії, для вечірки |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | 0,13 |
| Ширина (см) | 14 |
| Ширина в пакованні (см) | 14 |
| Мова | українська |