
116 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tigres |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пірамідка |
| Упаковка | |
| Упаковка | Сітка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,17 кг |
| Вік | від 12 місяців |
| Висота | 21 см |
| Категорія товару | Кубики та пірамідки |
| Кількість деталей | 6 |
| Матеріал | полімерні матеріали |
| Розмір | 14х14х21 см |
| Тематика | Розвиваючі |