
204 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tigres |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Екскаватор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 400 |
| Вага (кг) | 0,4 |
| Вага в упаковці, кг | 0,4 |
| Вага, г | 400 |
| Вага | 0,4 кг |
| Вид | Машинки |
| Висота в упаковці (см) | 38 |
| Вік | від 12 місяців |
| Висота (см) | 38 |
| Вікова група | від 12 місяців |
| Глибина в упаковці (см) | 16 |
| Дитячий вік | від 12 місяців |
| Довжина (см) | 16 |
| Звуковитий ефекти | Немає |
| Категорія товару | Транспорт і техніка |
| Матеріал | полімерні матеріали |
| Стать | Для хлопчиків |
| Стать дитини | Для хлопчиків |
| Розмір | 38х16х17 см |
| Розміри паковання | 38х16х17 см |
| Світлові ефекти | Немає |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тематика | Спецтехніка |
| Колір | 0,4 |
| Ширина (см) | 17 |
| Ширина в пакованні (см) | 17 |