
118 ₴
100,30 ₴
Надувний круг — незамінний атрибут для літніх водних розваг. Він допоможе дитині відчути себе впевнено у воді та з задоволенням плескатися на сонці.
Завдяки легкій вазі та зручній формі, дитина легко надягає круг і може гратися у воді без зайвих труднощів. Яскравий різнокольоровий дизайн сподобається і хлопчикам
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 130 |
| Вага (кг) | 0,13 |
| Вага в упаковці, кг | 0,13 |
| Вага, г | 130 |
| Вага | 0,13 кг |
| Тип іграшки | Коло |
| Висота в упаковці (см) | 2 |
| Вік | від 6 років |
| Вікова група | Від 6 років |
| Висота (см) | 2 |
| Гарантія | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 16 |
| Дитячий вік | від 6 років |
| Довжина (см) | 16 |
| Категорія товару | Набори для плавання |
| Матеріал | комбіновані матеріали |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Розмір | 61 см |
| Розміри | 61 см |
| Розміри паковання | 16х25х2 см |
| Стан | Нове |
| Країна реєстрації | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тематика | Плавання |
| Тип | Коло |
| Упаковка | Пакет |
| Колір | 0,13 |
| Ширина (см) | 25 |
| Ширина в пакованні (см) | 25 |