
114 ₴
96,90 ₴
Безпека дитини — головний пріоритет для кожного з батьків. Якщо малюк ще не вміє плавати, але дуже любить гратися у воді, важливо забезпечити його надійними плавальними аксесуарами.
Нарукавники Intex 58652 — це зручне та безпечне рішення для водного дозвілля. Виготовлені з якісного ПВХ, вони не тільки утримують дитину на воді, але й привертають увагу яскравим дизайном з веселими восьминіжками та черепашками. Нарукавники не сковують рухів, тому діти носять їх із задоволенням.
Розмір нарукавників — 23 ? 15 см. Рекомендовано для дітей віком від 3 до 6 років. Міцні, зручні та барвисті — вони стануть улюбленим аксесуаром на пляжі чи в басейні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Нарукавники |
| Матеріал | ПВХ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 120 |
| Вага (кг) | 0,12 |
| Вага в упаковці, кг | 0,12 |
| Вага, г | 120 |
| Вага | 0,12 кг |
| Тип іграшки | Нарукавники |
| Висота в упаковці (см) | 13 |
| Вік | від 3 до 6 років |
| Вікова група | Від 3 до 6 років |
| Висота (см) | 13 |
| Глибина в упаковці (см) | 19 |
| Дитячий вік | від 3 до 6 років |
| Довжина (см) | 19 |
| Категорія товару | Набори для плавання |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Розмір | 23х15 см |
| Розміри | 23х15 см |
| Розміри паковання | 13х3х19 см |
| Країна реєстрації | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тематика | Плавання |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | 0,12 |
| Ширина (см) | 3 |
| Ширина в пакованні (см) | 3 |