
261 ₴
221,85 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 200 |
| Вага (кг) | 0,2 |
| Вага в упаковці, кг | 0,2 |
| Вага, г | 200 |
| Вага | 0,2 кг |
| Тип іграшки | М'яч |
| Висота в упаковці (см) | 23 |
| Вік | від 6 місяців |
| Вікова група | від 6 місяців |
| Висота (см) | 23 |
| Глибина в упаковці (см) | 8 |
| Дитячий вік | від 6 місяців |
| Довжина (см) | 8 |
| Категорія товару | Перші ігри для малюків |
| Комплект постачання | 2 м'ячика (діаметр 10 см) |
| Комплектація | 2 м'ячика (діаметр 10 см) |
| Матеріал | м' яка гума |
| Матеріали | м' яка гума |
| Розмір | 23х8х12 см |
| Розміри паковання | 23х8х12 см |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | М'яч |
| Упаковка | Коробка |
| Колір | 0,2 |
| Ширина (см) | 12 |
| Ширина в пакованні (см) | 12 |