
123 ₴
104,55 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.055 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 55 |
| Вага (кг) | 0,055 |
| Вага в упаковці, кг | 0,055 |
| Вага, г | 55 |
| Тип іграшки | Вентилятор |
| Висота в упаковці (см) | 18 |
| Вік | від 3 років |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота (см) | 18 |
| Глибина в упаковці (см) | 10 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 10 |
| Категорія товару | Лизуни та приколи |
| Кількість штук в упаковці (ящику) | 12 |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріали | пластик |
| Стать | Для всіх |
| Стать дитини | Для всіх |
| Розмір | 10х4х18 см |
| Розміри паковання | 10х4х18 см |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Вентилятор |
| Колір | 0,055 |
| Ширина (см) | 4 |
| Ширина в пакованні (см) | 4 |