
114 ₴
96,90 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Окуляри |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 55 |
| Вага (кг) | 0,055 |
| Вага в упаковці, кг | 0,055 |
| Вага, г | 55 |
| Вага | 0,055 кг |
| Тип іграшки | Окуляри для плавання |
| Висота в упаковці (см) | 4 |
| Вік | від 3 років |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота (см) | 4 |
| Гарантія | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 20 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 20 |
| Категорія товару | Набори для плавання |
| Матеріал | комбіновані матеріали |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Стать | Для всіх |
| Стать дитини | Для всіх |
| Розмір | 20х12х4 см |
| Розміри паковання | 20х12х4 см |
| Країна реєстрації | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тематика | Плавання |
| Упаковка | планшет |
| Колір | 0,055 |
| Ширина (см) | 12 |
| Ширина в пакованні (см) | 12 |