
106 ₴
90,10 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Нарукавники |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 110 |
| Вага (кг) | 0,11 |
| Вага в упаковці, кг | 0,11 |
| Вага, г | 110 |
| Вага | 0,11 кг |
| Тип іграшки | Нарукавники |
| Висота в упаковці (см) | 1 |
| Вік | від 6 років |
| Вікова група | Від 6 років |
| Висота (см) | 1 |
| Гарантія | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 16 |
| Дитячий вік | від 6 років |
| Довжина (см) | 16 |
| Категорія товару | Набори для плавання |
| Розмір | 16х25х1 см |
| Розміри паковання | 16х25х1 см |
| Країна реєстрації | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тематика | Плавання |
| Упаковка | кульок |
| Колір | 0,11 |
| Ширина (см) | 25 |
| Ширина в пакованні (см) | 25 |