
123 ₴
104,55 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Colorplast |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Набір для пісочниці |
| Упаковка | Сітка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 140 |
| Вага (кг) | 0,14 |
| Вага в упаковці, кг | 0,14 |
| Вага, г | 140 |
| Вага | 0,14 кг |
| Тип іграшки | Набір для пісочниці |
| Висота в упаковці (см) | 12 |
| Вік | від 18 місяців |
| Вікова група | від 18 місяців |
| Висота (см) | 12 |
| Глибина в упаковці (см) | 12 |
| Дитячий вік | від 18 місяців |
| Довжина (см) | 12 |
| Категорія товару | Іграшки для пісочниці |
| Кількість деталей | 6 |
| Кількість штук в упаковці (ящику) | 80 |
| Комплект постачання | лопатка, грабельки, 4 формочки |
| Комплектація | лопатка, грабельки, 4 формочки |
| Кількість деталей (шт.) | 6 |
| Кількість предметів у наборі | 6 |
| Матеріали | пластик |
| Стать | Для всіх |
| Стать дитини | Для всіх |
| Розмір | 12х20х12 см |
| Розміри паковання | 12х20х12 см |
| Країна реєстрації | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тематика | Пісочниця |
| Колір | 0,14 |
| Ширина (см) | 20 |
| Ширина в пакованні (см) | 20 |