




367 ₴
311,95 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cubika |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал | Картон |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пазл |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 260 |
| Вага (кг) | 0,260 |
| Вага в упаковці, кг | 0,260 |
| Вага, г | 260 |
| Вага | 0,26 кг |
| Тип іграшки | Пазл |
| Висота в упаковці (см) | 21 |
| Вік | від 2 років |
| Висота (см) | 21 |
| Глибина в упаковці (см) | 21 |
| Дитячий вік | від 2 років |
| Довжина (см) | 21 |
| Категорія товару | Пазли |
| Кількість деталей | 17 елементів |
| Кількість деталей (шт.) | 17 елементів |
| Кількість предметів у наборі | 17 елементів |
| Матеріали | картон |
| Розмір | 21х5,5х21 см |
| Розміри паковання | 21х5,5х21 см |
| Країна реєстрації | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тематика | Розвиваючі |
| Колір | 0,260 |
| Ширина (см) | 5,5 |
| Ширина в пакованні (см) | 5,5 |