


124 ₴
105,40 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vladi Toys |
| Вікова група | Від 6 років |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 50 |
| Вага (кг) | 0,05 |
| Вага в упаковці, кг | 0,05 |
| Вага, г | 50 |
| Вага | 0,05 кг |
| Висота в упаковці (см) | 2 |
| Вік | від 6 років |
| Висота (см) | 2 |
| Глибина в упаковці (см) | 13 |
| Дитячий вік | від 6 років |
| Довжина (см) | 13 |
| Жанр | Квест |
| Категорія товару | Настільні ігри |
| Кількість гравців | 1-6 |
| Комплект постачання | 12 карток із завданнями, інструкція |
| Комплектація | 12 карток із завданнями, інструкція |
| Кількість учасників | 1-6 |
| Матеріал | Комбінований |
| Матеріали | комбінований |
| Призначення | Для дітей |
| Стать | Для всіх |
| Стать дитини | Для всіх |
| Розмір | 13х21х2 см |
| Розміри паковання | 13х21х2 см |
| Країна реєстрації | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тематика | Розважальні |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | 0,05 |
| Ширина (см) | 21 |
| Ширина в пакованні (см) | 21 |
| Мова | українська |