
160 ₴
136 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Danko Toys |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Упаковка | Пакет |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 80 |
| Вага (кг) | 0,08 |
| Вага в упаковці, кг | 0,08 |
| Вага, г | 80 |
| Вага | 0,08 кг |
| Вид | Набір для малювання |
| Висота в упаковці (см) | 0,5 |
| Вік | від 5 років |
| Вікова група | Від 5 |
| Висота (см) | 0,5 |
| Гарантія | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 15 |
| Дитячий вік | Від 5 |
| Довжина (см) | 15 |
| Категорія товару | Набори для малювання |
| Кількість штук в упаковці (ящику) | 25 |
| Комплект постачання | блокнот-1шт, ручка-штихель-1шт, інструкція |
| Комплектація | блокнот-1шт, ручка-штихель-1шт, інструкція |
| Матеріал | Папір |
| Матеріали | Папір |
| Стать | Для всіх |
| Стать дитини | Для всіх |
| Розмір | 15х22х0,5 см |
| Розміри паковання | 15х22х0,5 см |
| Країна реєстрації | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Колір | 0,08 |
| Ширина (см) | 22 |
| Ширина в пакованні (см) | 22 |
| Мова | українська |