
280 ₴
238 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bamsik |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 500 |
| Вага (кг) | 0,5 |
| Вага в упаковці, кг | 0,5 |
| Вага, г | 500 |
| Вага | 0,5 кг |
| Тип іграшки | Конструктор |
| Висота в упаковці (см) | 6 |
| Вік | від 3 років |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота (см) | 6 |
| Гарантія | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 26 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 26 |
| Категорія товару | Блокові конструктори |
| Кількість деталей | 21 |
| Кількість штук в упаковці (ящику) | 10 шт |
| Кількість деталей (шт.) | 21 |
| Кількість предметів у наборі | 21 |
| Матеріали | пластмаса, комбіновані матеріали |
| Стать | Для всіх |
| Стать дитини | Для всіх |
| Розмір | 26х36х6 см |
| Розміри паковання | 26х36х6 см |
| Країна реєстрації | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тематика | Блокові |
| Тип | Конструктор |
| Упаковка | Сумка |
| Колір | 0,5 |
| Ширина (см) | 36 |
| Ширина в пакованні (см) | 36 |