
203 ₴
Ніжний і затишний сюжет з милими ведмедиками перетворить ваш вечір у творчий ритуал. Набір створений, щоб подарувати задоволення від процесу та яскравий готовий витвір мистецтва, який можна поставити або подарувати близьким.
Просто слідуйте нумерації на полотні, акуратно заповнюйте ділянки відповідними кольорами та дайте роботі висохнути. Процес не потребує спеціальних навичок — лише уваги й бажання творити.
Пориньте у світ творчості з милими ведмедиками і створіть свій власний художній шедевр.
Почніть творити вже сьогодні!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Danko Toys |
| Кількість кольорів | 12 |
| Орієнтація | Квадрат |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Полотно |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 325 |
| Вага (кг) | 0,325 |
| Вага в упаковці, кг | 0,325 |
| Вага, г | 325 |
| Вага | 0,325 кг |
| Висота в упаковці (см) | 2 |
| Вік | від 8 років |
| Вікова група | Від 8 років |
| Висота (см) | 2 |
| Глибина в упаковці (см) | 31 |
| Дитячий вік | від 8 років |
| Довжина (см) | 31 |
| Категорія товару | Набори для малювання |
| Кількість фарб | 12 |
| Комплект постачання | Полотно, фарби, пензлі |
| Комплектація | Холст, краски, кисти |
| Призначення | Для дорослих |
| Орієнтація картини | Квадрат |
| Розмір | 31х31х2 см |
| Розміри паковання | 31х31х2 см |
| Стан | Нове |
| Країна реєстрації | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Упаковка | Полиэтилен |
| Колір | 0,325 |
| Ширина (см) | 31 |
| Ширина в пакованні (см) | 31 |