




350 ₴
Конструктор «ТехноК», арт. 0334 — захопливий багатофункціональний набір, що переносить дитину в атмосферу дикої природи та відкриває нові можливості для гри. У комплекті 40 різнокольорових елементів: будівельні блоки, маленькі вікна й двері, паркан, штучні дерева та, найголовніше — фігурки диких тварин: жирафи, слона, лева, носорога й пантери.
Малюк може створювати безліч унікальних конструкцій, поєднуючи будівельні деталі з фігурками тварин, що робить гру ще цікавішою та пізнавальною. Кожна фігурка виконана з увагою до дрібниць, щоб дитина могла відчути себе справжнім дослідником. Дерева допоможуть створити реалістичний ландшафт, вікна та двері — побудувати будівлі, а паркан — облаштувати вольєри для тварин. У наборі також є яскрава покрокова інструкція.
Конструктор «ТехноК», арт. 0334 — це чудовий спосіб розвивати уяву, творчі здібності, дрібну моторику та логічне мислення, одночасно знайомлячи дитину зі світом тварин і природою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 320 |
| Вага (кг) | 0,32 |
| Вага в упаковці, кг | 0,32 |
| Вага, г | 320 |
| Вага | 0,32 кг |
| Тип іграшки | Конструктор |
| Висота в упаковці (см) | 10 |
| Вік | від 3 років |
| Висота (см) | 10 |
| Глибина в упаковці (см) | 15 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 15 |
| Категорія товару | Блокові конструктори |
| Кількість деталей | 40 |
| Кількість штук в упаковці (ящику) | 9 |
| Кількість деталей (шт.) | 40 |
| Кількість предметів у наборі | 40 |
| Матеріали | пластик |
| Стать | Для всіх |
| Стать дитини | Для всіх |
| Розмір | 15х38х10 см |
| Розміри паковання | 15х38х10 см |
| Країна реєстрації | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тематика | Розвиваючі |
| Тип | Конструктор |
| Упаковка | Пакет |
| Колір | 0,32 |
| Ширина (см) | 38 |
| Ширина в пакованні (см) | 38 |