






440 ₴
374 ₴
Художник, гном, їжачок, абетка… Кого тільки не знайдеш на нашому ігровому полі! Але щоб побачити їх першим, знадобиться гостре око. Клич друзів та змагайтеся в уважності й швидкості!
Швидко проскануй усі малюнки поглядом і здобудь перемогу!
Мета гри: зібрати якомога більше карток із літерами, персонажами та предметами.
Як грати? Складіть ігрове поле з 4 частин та покладіть його в центр столу. Поруч розкладіть усі фішки малюнками донизу. Гравці по черзі відкривають фішки та шукають такі самі зображення на полі. Хто першим знайде збіг — натискає на дзвоник і забирає фішку собі.
Комплектація:
Кількість гравців: 2–4
Вік: 5–99 років
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vladi Toys |
| Вікова група | Від 5 років |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 460 |
| Вага (кг) | 0,46 |
| Вага в упаковці, кг | 0,46 |
| Вага, г | 460 |
| Вага | 0,46 кг |
| Тип іграшки | Настільна гра |
| Висота в упаковці (см) | 5 |
| Вік | від 5 років |
| Висота (см) | 5 |
| Глибина в упаковці (см) | 18 |
| Дитячий вік | від 5 років |
| Довжина (см) | 18 |
| Категорія товару | Настільні ігри |
| Кількість гравців | 2+ |
| Комплект постачання | 8 ігр. полей, 96 фішек, дзвоник |
| Комплектація | 8 ігр. полей, 96 фішек, дзвоник |
| Кількість учасників | 2+ |
| Матеріал | Комбінований |
| Матеріали | комбінований |
| Призначення | Для компанії |
| Стать | Для всіх |
| Стать дитини | Для всіх |
| Розмір | 18х23х5 см |
| Розміри паковання | 18х23х5 см |
| Країна реєстрації | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тематика | Розвиваючі |
| Тип | Настільна гра |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | 0,46 |
| Ширина (см) | 23 |
| Ширина в пакованні (см) | 23 |
| Мова | українська |