
123 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пірамідка |
| Упаковка | |
| Упаковка | Сітка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 115 |
| Вага (кг) | 0,115 |
| Вага в упаковці, кг | 0,115 |
| Вага, г | 115 |
| Вага | 0,115 кг |
| Тип іграшки | Пірамідка |
| Висота в упаковці (см) | 12 |
| Вік | від 1 року |
| Вікова група | Від 1 року |
| Висота | 20 см |
| Висота (см) | 12 |
| Глибина в упаковці (см) | 12 |
| Дитячий вік | від 1 року |
| Довжина (см) | 12 |
| Категорія товару | Кубики та пірамідки |
| Кількість деталей | 7 |
| Кількість штук в упаковці (ящику) | 20 |
| Кількість деталей (шт.) | 7 |
| Кількість предметів у наборі | 7 |
| Матеріали | пластик |
| Стать | Для всіх |
| Стать дитини | Для всіх |
| Розмір | 12х20х12 см |
| Розміри паковання | 12х20х12 см |
| Країна реєстрації | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тематика | Розвиваючі |
| Колір | 0,115 |
| Ширина (см) | 20 |
| Ширина в пакованні (см) | 20 |