
126 ₴
Яскравий настрій і теплі спогади — цей пазл переносить у світ сонця, сміху та простих радощів. Барвиста ілюстрація з м'якими відтінками створює атмосферу свята й затишку, яка надихає збирати картинку знову і знову.
Ідеальний вибір для сімейного дозвілля: збирати його можна разом з дітьми або насолоджуватися самотнім творчим процесом. Процес сприяє розвитку уваги, логіки та дрібної моторики, а в кінці дарує радість від завершеної картини.
Пориньте у атмосферу «Сонячних днів» — дозвольте собі хвилину спокою та радості, збираючи картинку, яка зігріває серце і піднімає настрій.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DoDo |
| Вікова група | Від 4 років |
| Матеріал | Картон |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Тематика | Тварини |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 180 |
| Вага (кг) | 0,18 |
| Вага в упаковці, кг | 0,18 |
| Вага, г | 180 |
| Вага | 0,18 кг |
| Тип іграшки | Пазли |
| Висота в упаковці (см) | 4 |
| Вік | від 4 років |
| Висота (см) | 4 |
| Глибина в упаковці (см) | 24 |
| Дитячий вік | від 4 років |
| Довжина (см) | 24 |
| Категорія товару | Пазли |
| Кількість деталей | 60 |
| Кількість деталей (шт.) | 60 |
| Кількість предметів у наборі | 60 |
| Матеріали | картон |
| Стать | Для всіх |
| Стать дитини | Для всіх |
| Розмір | 23х32 см |
| Розміри | 23х32 см |
| Розміри паковання | 24х18х4 см |
| Країна реєстрації | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тип | Пазли |
| Колір | 0,18 |
| Ширина (см) | 18 |
| Ширина в пакованні (см) | 18 |