
2 891 ₴
Самокат трюковий 2-х колісний Extreme Motion Pulse колеса PU 120мм TR21008
Трюковий самокат Extreme Motion Pulse TR21008 — це ідеальний вибір для любителів активного катання та виконання трюків. Розглянемо його характеристики та переваги детальніше.
Дека:
Руль:
Колеса:
Компресійна система:
Грипси:
Самокат Extreme Motion Pulse TR21008 — це надійний та міцний варіант для тих, хто хоче займатися трюковим катанням. З його допомогою можна розвивати навички та впевненість у виконанні трюків, насолоджуючись при цьому комфортом і безпекою катання.
Поспішайте купити вже сьогодні!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | A-Toys |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 4500 |
| Вага (кг) | 4,5 |
| Вага в упаковці, кг | 4,5 |
| Вага, г | 4500 |
| Вага | 4,5 кг |
| Тип іграшки | Самокат |
| Висота в упаковці (см) | 74 |
| Вік | від 7 років |
| Вікова група | Від 7 років |
| Висота (см) | 74 |
| Глибина в упаковці (см) | 12 |
| Дитячий вік | від 7 років |
| Довжина (см) | 12 |
| Категорія товару | Самокати |
| Кількість коліс | 2 |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал | полімерні матеріали, метал |
| Матеріал коліс | PU |
| Матеріали | полімерні матеріали, метал |
| Розмір | 74х12х58 см |
| Розміри паковання | 74х12х58 см |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тематика | Для вулиці |
| Тип | Самокат |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | 4,5 |
| Ширина (см) | 58 |
| Ширина в пакованні (см) | 58 |