

567 ₴
Кожна дитина мріє стати пожежником та рятувати життя. Іграшковий пожежний автомобіль FS1 допоможе здійснити цю мрію просто вдома. Яскрава машинка з висувною драбиною стане улюбленою іграшкою для сюжетних ігор та захопливих рятувальних місій.
Модель обладнана великими колесами та рухомим механізмом з регульованою драбиною — дитина зможе "дістатися" до будь-якого місця та уявити, як гасить пожежу та рятує постраждалих.
Гра з автівкою FS1 розвиває дрібну моторику, уяву та інтерес до спеціальної техніки. Виготовлено з міцного та безпечного пластику, який витримує активну гру і гарантує довговічність.
Використовуйте ігровий сюжет, щоб пояснити дитині, в яких випадках викликають пожежників, як правильно поводитися в небезпечних ситуаціях і як їх уникнути.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Оріон |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Упаковка | Сітка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 1000 |
| Вага (кг) | 1 |
| Вага в упаковці, кг | 1 |
| Вага, г | 1000 |
| Вага | 1 кг |
| Тип іграшки | Пожежна машина |
| Висота в упаковці (см) | 30 |
| Вік | від 3 років |
| Висота (см) | 30 |
| Гарантія | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 45 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 45 |
| Категорія товару | Транспорт і техніка |
| Кількість штук в упаковці (ящику) | 8 |
| Матеріали | пластик |
| Стать | Хлопчик |
| Стать дитини | Для хлопчиків |
| Розмір | 45х20х30 см |
| Розміри паковання | 45х20х30 см |
| Країна реєстрації | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тематика | Пожежники |
| Тип | Пожежна машина |
| Колір | 1 |
| Ширина (см) | 20 |
| Ширина в пакованні (см) | 20 |