
186 ₴
158,10 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Оріон |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Набір інструментів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 280 |
| Вага (кг) | 0,28 |
| Вага в упаковці, кг | 0,28 |
| Вага, г | 280 |
| Вага | 0,28 кг |
| Тип іграшки | Набір інструментів |
| Висота в упаковці (см) | 9 |
| Висота (см) | 9 |
| Гарантія | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 26 |
| Довжина (см) | 26 |
| Категорія товару | Транспорт і техніка |
| Кількість штук в упаковці (ящику) | 30 шт. |
| Матеріали | пластик |
| Стать | Хлопчик |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Розмір | 26х26х9 см |
| Розміри паковання | 26х26х9 см |
| Країна реєстрації | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тематика | Будівництво |
| Упаковка | Пакет |
| Колір | 0,28 |
| Ширина (см) | 26 |
| Ширина в пакованні (см) | 26 |