
2 203 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Scale Sports |
| Вага | 4.4 кг |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Помаранчевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 4400 |
| Вага (кг) | 4,4 |
| Вага в упаковці, кг | 4,4 |
| Вага, г | 4400 |
| Тип іграшки | Самокат |
| Висота в упаковці (см) | 12 |
| Вік | від 5 років |
| Вікова група | Від 5 років |
| Висота (см) | 12 |
| Глибина в упаковці (см) | 80 |
| Дитячий вік | від 5 років |
| Довжина (см) | 80 |
| Категорія товару | Самокати |
| Кількість коліс | 2 |
| Матеріал | Комбінований |
| Матеріали | комбінований |
| Ніжка для паркування | Да |
| Розмір | 80х26х12 см |
| Розміри паковання | 80х26х12 см |
| Розмір в пакованні | Да |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тематика | Для вулиці |
| Тип | Самокат |
| Гальма | Так |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина (см) | 26 |
| Ширина в пакованні (см) | 26 |