
364 ₴
309,40 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Strateg |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 300 |
| Вага (кг) | 0,3 |
| Вага в упаковці, кг | 0,3 |
| Вага, г | 300 |
| Вага | 0,3 кг |
| Висота в упаковці (см) | 5 |
| Вік | від 3 років |
| Висота (см) | 5 |
| Глибина в упаковці (см) | 55 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 55 |
| Категорія товару | Дитяча зброя |
| Комплект постачання | м' яка біта — 2 шт. |
| Комплектація | м' яка біта — 2 шт. |
| Матеріал | Комбінований |
| Матеріали | комбінований |
| Стать | Для всіх |
| Стать дитини | Для всіх |
| Розмір | 55х12х5 см |
| Розміри паковання | 55х12х5 см |
| Країна реєстрації | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тематика | Спортивні |
| Упаковка | Пакет |
| Колір | 0,3 |
| Ширина (см) | 12 |
| Ширина в пакованні (см) | 12 |