
137 ₴
116,45 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Strateg |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Упаковка | Коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 350 |
| Вага (кг) | 0,35 |
| Вага в упаковці, кг | 0,35 |
| Вага, г | 350 |
| Вага | 0,35 кг |
| Тип іграшки | Набір |
| Висота в упаковці (см) | 5 |
| Вік | від 3 років |
| Висота (см) | 5 |
| Глибина в упаковці (см) | 25 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 25 |
| Категорія товару | Набори для малювання |
| Комплект постачання | 5 фігурок з екоматер., 6 фарб, 4 глітер |
| Комплектація | 5 фігурок з еко-матер., 6 фарб, 4 глітери |
| Розмір | 25х25х5 см |
| Розміри паковання | 25х25х5 см |
| Країна реєстрації | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тип | Набір |
| Колір | 0,35 |
| Ширина (см) | 25 |
| Ширина в пакованні (см) | 25 |
| Мова | Російська |