

183 ₴
155,55 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Strateg |
| Вікова група | Від 5 років |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Упаковка | Коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 260 |
| Вага (кг) | 0,26 |
| Вага в упаковці, кг | 0,26 |
| Вага, г | 260 |
| Вага | 0,26 кг |
| Тип іграшки | Конструктор |
| Висота в упаковці (см) | 4 |
| Вік | від 5 років |
| Висота (см) | 4 |
| Глибина в упаковці (см) | 15 |
| Дитячий вік | від 5 років |
| Довжина (см) | 15 |
| Категорія товару | Інші конструктори |
| Комплект постачання | цеглинки — 130 ялинок, клей ПВА |
| Комплектація | цеглинки — 130 ялинок, клей ПВА |
| Матеріал | Комбінований |
| Матеріали | комбінований |
| Розмір | 6,5*11,2 см |
| Розміри | 6,5*11,2 см |
| Розміри паковання | 15х12х4 см |
| Країна реєстрації | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тематика | Логічні |
| Тип | Конструктор |
| Колір | 0,26 |
| Ширина (см) | 12 |
| Ширина в пакованні (см) | 12 |
| Мова | українська |