
344 ₴
292,40 ₴
Конструктор Юніка НІК — набір для складання, що містить відомі характеристики, зазначені в назві товару.
Набір ідентифікується як "Конструктор Юніка НІК 52 деталі у відрі".
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Юніка |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 550 |
| Вага (кг) | 0,55 |
| Вага в упаковці, кг | 0,55 |
| Вага, г | 550 |
| Вага | 0,55 кг |
| Тип іграшки | Конструктор |
| Висота в упаковці (см) | 19 |
| Вік | від 3 років |
| Висота (см) | 19 |
| Глибина в упаковці (см) | 19 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 19 |
| Категорія товару | Блокові конструктори |
| Кількість деталей | 52 |
| Кількість деталей (шт.) | 52 |
| Кількість предметів у наборі | 52 |
| Матеріали | пластик |
| Розмір | 19х16х19 см |
| Розміри паковання | 19х16х19 см |
| Країна реєстрації | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тип | Конструктор |
| Упаковка | Відро |
| Колір | 0,55 |
| Ширина (см) | 16 |
| Ширина в пакованні (см) | 16 |