
204 ₴
173,40 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Strateg |
| Вікова група | Від 5 років |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Упаковка | Коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 250 |
| Вага (кг) | 0,25 |
| Вага в упаковці, кг | 0,25 |
| Вага, г | 250 |
| Вага | 0,25 кг |
| Тип іграшки | Конструктор |
| Висота в упаковці (см) | 4 |
| Вік | від 5 років |
| Висота (см) | 4 |
| Глибина в упаковці (см) | 15 |
| Дитячий вік | від 5 років |
| Довжина (см) | 15 |
| Категорія товару | Інші конструктори |
| Кількість деталей | 107 |
| Комплект постачання | 107 цеглинок, клей |
| Комплектація | 107 цеглинок, клей |
| Кількість деталей (шт.) | 107 |
| Кількість предметів у наборі | 107 |
| Матеріал | комбіновані матеріали |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Стать | Для всіх |
| Стать дитини | Для всіх |
| Розмір | 13х5,5 см |
| Розміри | 13х5,5 см |
| Розміри паковання | 15х13х4 см |
| Країна реєстрації | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тематика | Логічні |
| Тип | Конструктор |
| Колір | 0,25 |
| Ширина (см) | 13 |
| Ширина в пакованні (см) | 13 |