


923 ₴
784,55 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Strateg |
| Вікова група | Від 5 років |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Упаковка | Коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 1700 |
| Вага (кг) | 1,7 |
| Вага в упаковці, кг | 1,7 |
| Вага, г | 1700 |
| Вага | 1,7 кг |
| Тип іграшки | Конструктор |
| Висота в упаковці (см) | 8 |
| Вік | від 5 років |
| Висота (см) | 8 |
| Глибина в упаковці (см) | 36 |
| Дитячий вік | від 5 років |
| Довжина (см) | 36 |
| Категорія товару | Інші конструктори |
| Кількість деталей | 996 |
| Комплект постачання | цеглинки-996ел., клей ПВА, пензлик, додаткові ялинки. |
| Комплектація | цеглинки-996ел., клей ПВА, пензлик, додаткові ялинки. |
| Кількість деталей (шт.) | 996 |
| Кількість предметів у наборі | 996 |
| Матеріал | Комбінований |
| Матеріали | комбінований |
| Розмір | 19,5*32 см |
| Розміри | 19,5*32 см |
| Розміри паковання | 36х27х8 см |
| Країна реєстрації | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тематика | Логічні |
| Тип | Конструктор |
| Колір | 1,7 |
| Ширина (см) | 27 |
| Ширина в пакованні (см) | 27 |
| Мова | українська, англійська |