
682 ₴
579,70 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Комбінований |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 300 |
| Вага (кг) | 0,3 |
| Вага в упаковці, кг | 0,3 |
| Вага, г | 300 |
| Вага | 0,3 кг |
| Тип іграшки | Ляльки |
| Висота в упаковці (см) | 7 |
| Вік | від 3 років |
| Висота (см) | 7 |
| Глибина в упаковці (см) | 26 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 26 |
| Категорія товару | Ляльки та аксесуари |
| Комплект постачання | лялька — 1 шт., маски — 4 шт., аксесуарі |
| Комплектація | лялька — 1 шт., маски — 4 шт., аксесуарі |
| Матеріали | комбінований |
| Розмір | 26х36х7 см |
| Розміри паковання | 26х36х7 см |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Ляльки з аксесуарами |
| Упаковка | Коробка |
| Колір | 0,3 |
| Ширина (см) | 36 |
| Ширина в пакованні (см) | 36 |