
543 ₴
461,55 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Комбінований |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 400 |
| Вага (кг) | 0,4 |
| Вага в упаковці, кг | 0,4 |
| Вага, г | 400 |
| Вага | 0,4 кг |
| Тип іграшки | Ляльки |
| Висота в упаковці (см) | 9 |
| Вік | від 3 років |
| Висота (см) | 9 |
| Глибина в упаковці (см) | 42 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 42 |
| Категорія товару | Уцінка |
| Матеріали | комбінований |
| Стать | Для дівчаток |
| Стать дитини | Для дівчаток |
| Розмір | 42х30х9 см |
| Розміри паковання | 42х30х9 см |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тематика | Герої мультфільмів |
| Тип | Ляльки |
| Упаковка | Коробка |
| Колір | 0,4 |
| Ширина (см) | 30 |
| Ширина в пакованні (см) | 30 |