
219 ₴
186,15 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Оригінал |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал | Комбінований |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 50 |
| Вага (кг) | 0,05 |
| Вага в упаковці, кг | 0,05 |
| Вага, г | 50 |
| Вага | 0,05 кг |
| Тип іграшки | Набір |
| Висота в упаковці (см) | 5 |
| Вік | від 5 років |
| Висота (см) | 5 |
| Глибина в упаковці (см) | 11 |
| Дитячий вік | від 5 років |
| Довжина (см) | 11 |
| Категорія товару | Ляльки та аксесуари |
| Матеріали | комбінований |
| Розмір | 11х5х5 см |
| Розміри паковання | 11х5х5 см |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Ляльки |
| Упаковка | Банка |
| Колір | 0,05 |
| Ширина (см) | 5 |
| Ширина в пакованні (см) | 5 |