
160 ₴
Виробник: Vladi Toys
Назва: "Блондинка"
Тип: Настільна гра з магнітними елементами
Це настільна гра бренду Vladi Toys під назвою "Блондинка", у якій використовуються магніти для фіксації елементів під час гри. Магнітні деталі роблять гру зручною для використання на різних поверхнях та додають інтерактивності процесу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vladi Toys |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 100 |
| Вага (кг) | 0,1 |
| Вага в упаковці, кг | 0,1 |
| Вага, г | 100 |
| Вага | 0,1 кг |
| Тип іграшки | Магнітна |
| Висота в упаковці (см) | 1 |
| Вік | від 3 років |
| Висота (см) | 1 |
| Глибина в упаковці (см) | 17 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 17 |
| Категорія товару | Набори для малювання |
| Комплект постачання | 21 магніт, лялька |
| Комплектація | 21 магніт, лялька |
| Матеріал | Комбінований |
| Матеріали | комбінований |
| Стать | Для всіх |
| Стать дитини | Для всіх |
| Розмір | 18х8 см |
| Розміри | 18х8 см |
| Розміри паковання | 17х24х1 см |
| Країна реєстрації | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тематика | Розважальні |
| Тип | Магнітна |
| Упаковка | Пакет |
| Колір | 0,1 |
| Ширина (см) | 24 |
| Ширина в пакованні (см) | 24 |
| Мова | Український |