
192 ₴
163,20 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Djeco |
| Вікова група | Від 4 років |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 200 |
| Вага (кг) | 0,2 |
| Вага в упаковці, кг | 0,2 |
| Вага, г | 200 |
| Вага | 0,2 кг |
| Тип іграшки | Набір |
| Висота в упаковці (см) | 1 |
| Вік | від 4 років |
| Висота (см) | 1 |
| Глибина в упаковці (см) | 32 |
| Дитячий вік | від 4 років |
| Довжина (см) | 32 |
| Категорія товару | Набори для малювання |
| Комплект постачання | постер (54*54см)-1шт, пов'язка на очі-1шт, елемен |
| Комплектація | постер (54*54см)-1шт, пов'язка на очі-1шт, елемен |
| Матеріал | Комбінований |
| Матеріали | комбінований |
| Призначення | Для дітей |
| Розмір | 32х28х1 см |
| Розміри паковання | 32х28х1 см |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тематика | Розважальні |
| Тип | Набір |
| Упаковка | термоплівка |
| Колір | 0,2 |
| Ширина (см) | 28 |
| Ширина в пакованні (см) | 28 |